YB
Soru Sahibi
25 Ocak 2016 08:48

Tekrarlayan düsük

Hocam merhaba 1 yıl icinde bir kimyasal gebelik, 1 kez 6 haftslık düsük bir de kalp atısı alınamamasına baglı kürtaj yasadım. Genetik testlerimiz yapıldı temiz cıktı. Pıhtılasma vb bircok test yapıldı. Lupus antikoagülan testim 51 sn cıktı tekrar edilecek. Ancak esimin sperm testi istenmedi sadece genetik testi yapıldı yaptırmamıza gerek var mı acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Nermin Köşüş
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

merhaba beste hanım sadece genetik test her ikinizden de yapıldıysa yeterli. sperm testine gerek yok. ancak bazı özel durumlarda sperm testi de yapılıyor. doktorunuz gerekli görürse size bunla ilgili bilgi verir.

25 Ocak 2016 13:37