TY
Soru Sahibi
17 Kasım 2018 23:21

TEDAVİ VE ÇÖZÜM

Hocam merhaba Erkek yaş 38 ankilozan spondilit teşhisi kondu yaklaşık 6 ay oldu şuan volteren sr75 ihtiyaç duydukça agrilarim artar ise kullanıyorum. Onun dışında kullandığım hiçbir şey yok bu konuda sizin görüşünüzu almak istedim inşallah sifayi buluruz. Olarak yaptıra bileceğim bir yöntem varmı ? Hacamat tedavisi iyi gelir mi CRP yüksek

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cemalettin Ekmekcioğlu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Rahatsızlığınızla ilgili olarak hacamat tedavisi, Fitoterapi ve Ozon Tedavisi nin birlikte uygulanması en iyi sonucu verecektir. *** *** ** ya da *** *** ** nolu telefonlarımızdan randevu ve ayrıntılı Bilgi alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

19 Kasım 2018 11:05