GE
Soru Sahibi
8 Ağustos 2019 15:30

Tedavi varmı

Merhaba hocam benim oglum mikrosefali serebral palsi emar çektik beyninde demir yüklemesi varmış oda beyin erimesine neden oluyormuş herhangi bir tedavisi varmi bana yarfımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

tamamen düzeltecek tedavisi yok, ancak destek tedavisi şeklinde tedaviler var. birde tanısından emin olmak için hastanın ve filmlerinin görülmesi daha iyi olur

16 Ağustos 2019 09:30