SA
Soru Sahibi
18 Ağustos 2020 06:22

Tedavi süreci

Merhaba ben üst 6 dişime ayrıklık nedeniye zirkonyum düşünüyorum tedavi süreci ne kadar sürer ve her diş rengine göre zirkonyum tedavisi uygulanır mı acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Okay Eren
Diş Hekimi

Merhaba Zirkonyum lamine veya kaplamaların rengini sizin kendi diş renginize uygun yapabiliyoruz. Ne kadar sürede yapılacağı ile ilgili, once sizi muayene etmeliyiz. Yapılacak başka tedaviler süreyi etkiler. Ama bir en erken 1 haftada tamamlanır. İyi günler dilerim.

30 Eylül 2020 09:05