CB
Soru Sahibi
24 Ağustos 2021 17:17

Taşikardi olabilir miyim?

Hocam merhaba yaşım 16 bundan 6 ay önce kalbimde sıkışma ve ağrı hissediyordum doktora gittim eko ve EKG çekildi temiz çıktı ondan sonra geçti bu bundan bı ay önce yine aynı şeyleri yaşadım çok stres yaptım ve 2 hafta önce yine doktoruma gittim 6 ay önce sonuçların temiz ama yine bakalım dedi eko ve EKG çekildi temiz çıktı şuan da eskisi gibi değil ama arada oluyor kas ve eklem ağrısı olabilir dedi doktor ve hocam kalp atışımı dışardan görebiliyorum arada internetten baktım taşikardi diyor hocam ve bu beni çok strese soktu hep düşünüyorum ve böyle olunca dakika da kaç atıyor bakıyorum bazen 90 bazen 105 falan ben spor yapıyorum hocam haftada 3 gün futbol oynuyorum bı sıkıntı olmuyor koşuyorum birşey hissetmiyorum bunun nedeni nedir taşikardi olabilir miyim ailemde hiç kalp rahatsızlığı yok

1 cevap
Cevaplar (1)

Taşikardi kalbin hızlı atması demektir. İhtiyaca göre her insanda görülebilir. Sizin değerleriniz normal sınırlar içinde.

26 Ağustos 2021 09:50