ÖE
Soru Sahibi
7 Şubat 2020 22:57

tansiyon ilaçları

merhabalar hocam babam yüksek tansiyon hastasi gcen hafta anjio oldu exforge 10 mg tenoretic ilaclarini kullaniyor ama bayağı kuru öksürük var doktoru ilaclarin yapabilecegini söyledi normal bir durum mu ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Elif Hanım, Kullandığınız bu grup tansiyon ilaçları ile normalde kuru öksürük beklemiyoruz. Kuru öksürük yapan başka patolojilerin araştırılması daha uygun olur. Geçmiş olsun. www.drcanozbek.com

7 Şubat 2020 23:33