ua
Soru Sahibi
29 Haziran 2018 15:22

tahıl sonuçları

Hocam tahlil sonuçlarım bu şekilde 1 ay önce 5 haftalık düşük yaptım şuan 4.5 cm over kist var. 37 yaşındayım değerlendirmenizi rica edebilir miyim...postmenapoz değeri beni biraz tedirgin etti... sizce tüp bebek mi denemeliyim yoksa doğal yollardan mı hamile kalmak daha doğru en azından 1 kaç ay daha...eşimin semen analizi için dr gayet iyi dedi. Teşekkür ederim. FOLIKULER FAZ1,71LmIU FOLIKULER FAZ1,71LmIU LUTEAL FAZ1,71mIU POSTMENAPOZAL1,71LmIU HAMİLE1,71HmIU ESTRADİOL160,65pg FOLIKULER FAZ160,65Hpg LUTEAL FAZ160,65pg MID FOLIKULER FAZ160,65pg POST MENOPOZAL160,65Hpg PROGESTERON0,78n FOLIKULER FAZ0,78nmol LUTEAL FAZ0,78Lnmol MİD FOLIKULER FAZ0,78Lnmol POST MENOPOZAL0,78Hnmo FOLIKULER FAZ0,94LmIU LUTEAL FAZ0,94mIU MID FOLIKULER FAZ0,94LmIU PROLAKTİN15,5ng PROLAKTIN (PEG PRESIPITASYON SONRASI)n SERBEST T33,01pg SERBEST T41,08ng

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Selahattin Kumru
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

bu bilgilerden pek bir şey anlaşılmıyor. tahlil sonucunun resmini atabilirseniz daha anlaşılır olur. Sizinle ilgili hsg nasıl tüplerinizin durumu nasıl eşinizin sperm analizi ve sizin over rezerviniz ile birlike kaç yıllık infertil olduğunuz vs ile birlikte değerlendirme yapmak gerekir. 4. 5 kistin de herhangi bir sorun oluşturup oluşturmayacağı ile ilgili daha ileri değerlendirme gerekir. Çok geçmiş olsun. selamlar

1 Temmuz 2018 18:28