11 Mart 2019 19:03

Süt dişim kırıldı

Hocam ben 15 yaşındayı 10 yaşımdayken ön üs 2 dişimin ortası kırıldı ve uzun süre sonra içi boşaldı ve biri kırıldı ve yeni diş çıkarmı ne yapabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Şule Şimşek
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Maalesef kırılan kalıcı dişinizdir Ömer bey, 8 yaş civarında ağızda yerini alır. Tedavinizi yürütmek üzere bir diş hekimine gitmenizi öneririm. Bizim standartlarımızda siz artık erişkin kabul edilirsiniz. Hekiminizin Pedodontist olmasına gerek yok Çok geçmiş olsun

21 Mart 2019 17:10