KM
Soru Sahibi
18 Mart 2021 12:48

Sürtünmeyle zar durumu-

Merhaba Kız arkadaşımın üstünde iç çamaşırı ve tayt vardı, benim üstümde de eşofman vardı. Bu şekilde onun üstünde geldim ve sürtünme oldu. Sert surtundugumü söyledi. O gün 2 defa tuvalete gitmiş ama kan gelmemiş, tam 1 gün sonra tuvalete gittiğinde kan gelmiş el içi büyüklüğünde. Sizce zar bozulmusmudur? Kanama neden olmuş olabilir ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nihal Malkan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sebebini anlamak için muayene olmalı.Yorum yapmak yanlış olur.

18 Mart 2021 14:14