YS
Soru Sahibi
21 Ocak 2019 00:30

Sürtünme sonrasi akıntı sebebi nedir?

Merhaba, dün erkek arkadaşımla sürtünme ile iliski yaşadık. Iceri girme olmadi, süre olarak uzundu. Iliskiden 2 saat sonra bir iki damla kırmızı akinti, bugün de kahverengi akıntı geldi. Bakireyim. Bunun sebebi ne olabilir? Tahrişten dolayı mi olmuştur? Ayrica adetim biteli 6 gün oldu.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Faruk Özgör
Üroloji , Üroonkoloji

öncelikle geçmiş olsun, böyle bir durumda kadın doğum hastalıkları uzmanı ile görüşmeniz sizin daha net bilgi almanızı sağlayacaktır

22 Ocak 2019 15:14