DD
Soru Sahibi
31 Temmuz 2018 12:01

Supragloptik bölgede posteriör duvarda sislik kontrasli

Kesit dahilinde her iki CCA da ve her iki CCA balbusta yumuşak ve kalsifik plak formasyonları lumende anlamlı darlik oluşturmayan yumuşak ve kalsifik plak formasyonları izlenmiştir servikal korpus anterior kesimlerinde koprulesen hipertrofik osteofit formasyonları izlenmiştir nazal septum sola deviye olup supur formasyonu göstermektedir kemik supur sola alt konkaya temas etmektedir hocam patoloji istendi bizden ama tümör mu var başka bişey mi açıklanmadı ne olduğunu yazabilir mısınız tskler şimdiden.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Topuz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

bu grafi raporunda patoloji istenmeyi gerektirir bir bulgu yok

3 Ağustos 2018 12:49