YD
Soru Sahibi
3 Temmuz 2021 18:16

Sünnet sonrası halka şeklinde şişlik

iyi günler 7 yaşındaki oğlum klipsli sünnet oldu. 1 ay oldu tam olarak ama halka (yüzük)seklinde şişlik inmedi duruyor.alt kısımda az bir kabuk kaldı.bazen böyle olabiliyor denildi. endise etmeye başladık nasıl bir yol izlemeliyim teşekkürler iyice korkmaya başladık.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Klipsli sünnet ile ilgili bir deneyimim yok maalesef. Geçmiş olsun.

4 Temmuz 2021 22:55