DS
Soru Sahibi
10 Temmuz 2019 01:04

Su çiçeği izler

Merhaba Yüzümün birçok tarafında su çiçeği izleri var çukurluklar ve bunu düzeltmenin bir tedavisi varmı yardımcı olursanız mutlu olurum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Muhammet Mustafa Ercan
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi (Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi)

Merhaba, düzeltme imkanları mevcut. Genelde işlemlerden sonra izlerde azalma olur, muhtemelen tamamen yok olmaz. Detaylı tavsiyelerde bulunmak için bir Uzman Dr. veya benden Randevu alabilirsiniz. Saygılar

10 Temmuz 2019 09:58