BS
Soru Sahibi
20 Aralık 2020 22:41

Sprem test sonucu

Merhaba ben 1 yıl önce sprem testi yaptırdım sonucumu göstermeye gidemedim ve 1 yıldırda çocuğum olmuyor 2 yıllık evliyim ve enabız aklıma geldi N46 Tanı konulmuş.. Sonuçlarım bu şekilde Likefaksiyon 30 Dk Volüm 4’2 Viskozite Artmış Konsantrasyon 53 Milyon Total sayı 222.6 milyon Total Motilite(PR+NP) 32 milyon %60 İleri Hareketli 28 milyon %53 Yerinde Hareketli 4 milyon %7 Hareketsiz 21 milyon %40 Döküntü,Hücre,Lökosit YOK Bas Anomalisi 92 Boyun Anomalisi 2 Kuyruk Anomalisi 3 Kruger %3 Rica etsem yorumunuzu alabilirmiyim Sağlıklı Günler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

oldukça iyi. siz yine de bir hekime muayene olun. sadece tahlil çocuk sahibi olmak için tek başına yeterli değil

28 Nisan 2021 15:22