GE
Soru Sahibi
15 Ekim 2018 02:59

Spontan Pnömotoraks sonrası cinsel ilişki

Merhabalar ben 18 yaşındayım ve bir kaç gün önce spontan pnömotoraks geçirdim. Sorum şu tedaviden sonra cinsel ilişkiye girmek ile ilgili bir yasak var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Enes bey; öncelikle geçmiş olsun. Pnömotoraksın boyutu, altta yatan bül-bleb varlığı, tedavi şekli vb. birçok konuya bağlıdır bu sorunun cevabı. En doğrusunu sizi tedavi eden hekim verecektir. Muayenenizi yapıp filmlerinize bakarak size doğruyu söyler, bizler uzaktan faydalı olamayız. Ben istanbuldayım, şehrinizi yazmamışsınız, anadolu yakasındayım. Eğer gerek olursa filminizle beraber kontrol edip tüm sorularınıza cevap vermeye çalışırım. sağlıklı günler.

12 Kasım 2018 16:10