SE
Soru Sahibi
16 Haziran 2019 17:14

Sperm baş analomisi

Spermiogram test sonucu Hızlı ileri % 5 Yavaş ileri mil/ml 24 Yerinde hareketli %3 Hareketsiz 68 Pmss 4,93 Tpmss 24,65 Normal form %1 Yüzde 95 baş yüzde 3 boyun yüzde 1 kuyruk anomalisi gözlendi. Anlamlı sitoplazmik droplet. Totalsayı % 32 Total sayı mil/ ejek 85 Volüm ml 5 . Test sonucundan sonra İki aydır proxeed plus kullanıyorum akşam tok karnına günde bir defa çoçuk sahibi olma şansım nedir

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Barış Nuhoğlu
Üroloji , Üroonkoloji

MERHABA.TEKRAR SPERMİOGRAM YAPILIP O MUAYENE İLE BİRLİKTE O ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMEK DAHA UYGUN OLUR.GEÇMİŞ OLSUN.

20 Haziran 2019 16:38