gf
Soru Sahibi
5 Ocak 2014 14:02

sözlümün benim hakkımda duyduğu olumsuz bir olayı unutması hipnozla mümkün olur mu?

sözlüme benim hakkımda kötü şeyler söylenmiş ve o da bunu kaldıramayacağı için ayrılmak istediğini söyledi.ben ona bunu un utmak için hipnozu önerdim ama şaka yaptığımı düşünüyor.onun bu olayı unutmasını ve onunla tekrar birlikte olmayı ve evlenmeyi istiyorum. hipnozla bu mümkün mü ve ne kadar sürer tahmini olarak?

1 cevap
Cevaplar (1)

hipnozla mümkün olabilir. kendi isterse

5 Ocak 2014 21:41