KH
Soru Sahibi
4 Ekim 2017 00:25

Solunum yolu enfeksiyonu

Merabalar , Geçen hafta sürekli öksürük yüzünden acile gittim.Üst solunum yolu enfeksiyonu gibi bir teşhis koyup BARCA SR 600 , Dynabac , COLDAWAY , Majezik sprey adlı ilaçları kullanıyorum , son 5 gündür barca sr 600 kullanmıyorum hastalıgımda iyileşme şu yönde var öksürüğüm azaldı fakat öksürdüğüm bazı zamanlar üst üste 10 11 defa felan durmadan öksürüyorum ve nefesim kesiliyor nefes alamıyorum bazen 5 6 kez öksürdüğümdede mevcut bu durum , ne ile alakalı bir yardımcı olabilir misiniz ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Muhammed Fatih Evcimik
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhabalar Eger balgam baslangicta var somdi yoksa beklemenizi oneririm sivi alimini artirin ama hep kuru oksuruk varsa ve uzun suredir mevcutsa allerjik riniti de arastirmak lazim. Gecmis olsun.

3 Kasım 2017 21:16