YH
Soru Sahibi
2 Ocak 2021 18:45

Sol tarafım agriyor

Sol bacağım ve sol kolum ağrıyor. İki gündür sol kasık damarım ve sol göğsündeki damarin attığını hissediyorum.. bazen sol omuzumda bir ağırlık hissediyorum EKG ve kan testinde birşey çıkmadı.. vücudumun saklandığını hissediyorum hangi bölüme gitmeliyim yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Eyüp Hazan
Kalp Damar Cerrahisi , Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi

Geçmiş olsun, şikayetleriniz kalp ile ilgili olabilir EKG tek başına yeterli sonuç vermiyebilir. Bu yüzden Efor testi , koner BT anjio gibi daha ileri tetkiklerin yapılması uygun olur.

8 Ocak 2021 10:27