AV
Soru Sahibi
17 Nisan 2021 09:27

SOL KUREK KEMIGIMDE CITIRDI SESLERI

Merhaba hocam benm 3-4 yıl once baslıyan sol kurek kemıgımde kolumu hareket ettırmemle assagı ve yukarı dogru kütürdeme sesleri gelyor sankı cıkıyor gerı oturuyor rahatsız edıcı sekıldde artttı son zamanlarda ilk farkettıgımde cok azdıı onemsemedım gecen sene ortapedı doktoruna gıdıp rontgen cektı bıse yok dedı ama cok rhatsız edıyor artık bu sesler zorlamaya bıle korkuyorum ne olablır sızce

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Selamlar, Mutlaka iyi bir muayene ile değerlendirmek ve detaylı bir şekilde filmleri çekmek lazım. Ona göre karar verelim

17 Nisan 2021 12:23