AM
Soru Sahibi
23 Temmuz 2016 13:23

Sol kasık şişligi ve agrisi

Merhaba bi sorum olucakti ben iki ay once adet duzensizliginden doktora gitmistim bu 4. Doktora gidisim bana yumurtaliklarin tembel dedi bikac doktor sonuncusuda hormon bozuklugu var dedi diane 35 hapini verdi 4 aylik kullanmam gerekiyormus. Ben 2 aylik kullandim ama bu ilaclari kullanmadan once sol kasigimda bi sislik var sag tarafa gore daha bi şiş duruyor dokununca agriyor ve icerde bisey varmis gibi oynuyor doktora iki defa sordum ilkinde adet duzensizliginden olamadigindandir dedi. İkincisinde onemli bisey degildir dedi gecistirdi. Yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden tesekkur ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Fıtık olabilir genel cerrahiye muayene olabilirsiniz

23 Temmuz 2016 16:52