en
Soru Sahibi
28 Eylül 2017 11:07

Sol Kaburga Ağrısı

Merhaba, benim sol kaburgamda 2 aydır,başlarda hafif şimdilerde giderek artan,eğilip doğrulma,hapşurma gibi durumlarda daha net ortaya çıkan saplanır şekilde ağrım var.Yakın zamanda endoskopi ve kolonskopi yaptırdım.Ağrımı açıklayacak bir sonuç çıkmadı.Şimdi hangi bölüme muayene olmalıyım,genel cerrahi,dahiliye yada ortopedi mi,sorunun kaynagı ne olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)

SAYIN NİL HANIM, BİR GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANINA BAŞVURMANIZI ÖNERİRİM, SAYGILARIMLA,

28 Eylül 2017 13:34