KK
Soru Sahibi
20 Mayıs 2019 17:05

sol gözümde çapaklanma,kızarıklık,kanama,uzağı görememe

tülin hahım ,benim de size bir sorum olacak.sol gözümde hafif bir çapaklanma ,kızarıklık ,kanama ve uzağı görememe şikayetlerim başladı.tedavisi basit mi biraz korkum var.ameliyat olursam ağrı,sızı acı duyar mıyım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Tülin Kaçmaz
Göz Hastalıkları

Şikayetler çok nonspesifik olmakla birlikte üveit ,kornea epitel defekti ya da sekelli viral konjonktivit geçiriyor olabilirsiniz muayene etmeden teşhis ve tedavi belirlemek yanlış olur fakat bu hastalıkların hepsinin tedavisi ilaçla olur ameliyat gerektirmezler.Son yıllarda gelişen teknolojiler ile göz ameliyatları çok konforlu ve acısızdır.Geçmiş olsun.

27 Ekim 2019 09:29