ba
Soru Sahibi
7 Aralık 2018 11:01

sol çapraz bağ kopması ve sağ diz şişmesi

hocam merhaba 41 yaşımdayım 1999 da sol çapraz bağlarım koptu arasıra maç yaparken bir kaç kere dizim dönüyomuş gibi oldu sağ dizimde bir maç sırasında diz iç kısımda yumurta büyüklüğünde şişme meydana geldi ssk da mr çektirdim sonuç temiz çıktı ama diz üzerine oturamıyorum iki dizimde sıkıntılı namaz dahi kılamıyorum özellikle soğuk havalarda aşırı ağrı yapıyor sol dizimin mr bulamıyorum sağ dizimin mr bende tekrar çektirmeye gerek varmıdır bir kaç kez gösterdim farklı doktorlara ameliyat dediler bu yaştan sonra olmalımıyım yoksa böyle devam etsem günlük yaşantıma ilerki yaşlarda daha büyük sıkıntılar olur mu nasıl bir yol çizebilirim bana yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Bülent Kılıç
Ortopedi ve Travmatoloji

merhaba, durumunuzla ilgili olarak , *** *** ** ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

7 Aralık 2018 12:33