YM
Soru Sahibi
12 Temmuz 2020 00:34

Sokak köpeği

Merhaba sokakta baktığımiz köpek kafasini tutamayarak denge kaybı yaşayıp sürekli düşüyor ve bacaları kasıliyor bi sure sonra kendini toplayıp kalkıyor birde hic durmuyor sürekli yürüyor Belediyeyi aradık krystal kaymasi var dedi tadavisi yok dedi bi iğne yapıp geri getirdiler köpekler de bu hastalık var mı ve tedavisi yok mu gerçekten? Teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)

Bahsedilen hastalık muhtemelen vestibular hastalık / vertigo.. . Enfeksiyon kaynaklı gelişmiş ise enfeksiyonun tedavisi yapılır. Fiziktedavi gerekebilir ama Kesin bir tedavi vardır diyemem.

12 Temmuz 2020 10:24