ya
Soru Sahibi
5 Nisan 2021 15:10

soguk su-testis sagligi

hocam merhaba banyoda belden asagisini soguk su ile yikamak testislerde bir soruna neden olur mu yani penisin ve testisin büzüşmesine neden olacak kadar soguk su,sadece belden asagi kalan yerleri yikamak gerek genel saglik gerek ise testis sagligi acisindan bir sorun olusturur mu acaba?(saglikli bir kisi icin) saygilar...

3 cevap
Cevaplar (3)

böyle bir şeye neden ihtiyaç duyduğunuzu anlamıyorum

5 Nisan 2021 21:12
ya
Soru Sahibi

hocam sicak su ile ilgili bir sorun vardi da o nedenle direkt muslugun soguk kismini kullanmak durumunda kalmistim surekli yaptigim bir sey degil tabii ki=)

9 Nisan 2021 14:02

bir kez yapılan bir şey zaten sorun olmaz

10 Nisan 2021 10:41
ya
Soru Sahibi

yanitiniz icin cok tesekkurler hocam saygilar...

11 Nisan 2021 10:02

iyi günler

11 Nisan 2021 13:12