GM
Soru Sahibi
24 Eylül 2020 19:48

Soguk havale

Iyi aksamlar hocam benim cocugum soguk havale geçirdi 4 ay once eeg cekildi kafada dalgalnma cikti noroloji dotoru hiç bir ilac yazmadi 4 ay sonra yani bu gun tekrar eeg cektik dalgalnma yine çikti fakat doktor bu sefer( (keppra 100mg/ml) surubunu verdi ama bu sureç icerisinde çocuk hiç nobet gecirmedi allah a şukur sizin oneriniz ilaci kulanmak dogrum7dur sizce saygilar hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

eeg de dalgalanma ciddi ise ilaç kullanmakta fayda var, çünkü nöbet geçirmiş, dalgalanma nöbet tekrar riskinin yüksek olduğunu gösterir

25 Eylül 2020 09:07