ec
Soru Sahibi
7 Kasım 2014 09:41

soguk algınlıgı

hocam 3 aylık oglum var ozellıkle gecelerı balgamlı oksuruk tutuyo bır yarım saat yastıgını yukseltıyoruz.saglık ocagına goturduk bugun doktor cıgerlerınde bırsey yok soguk almıs bogazlarındada tahrıs var dedı brıconly surup amoklavın antıbıyotık bırde pedıtus verdı .antıbıyotık kullanmasa toparlayamaz dedı daha kotu olur bu sefer ınne yoluna gecmek zorunda kalırız dedi.kulllanalımmı bu ılacları zararı olurmu acaba bılgılendırısenız cok sevınırız.kılosu 6300 oglumun

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ertuğrul Güler
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Hematolojisi

Peditus ve brıcanyl i kullanmanıza gerek yok,bence amoclavin yerine macrol 125 günde 2 kere kilosu kadar verin.Ateşi ve sıkıntılı solunumu olursa bir çocuk dr una götürün.Geçmiş olsun

7 Kasım 2014 14:34