em
Soru Sahibi
21 Eylül 2019 08:58

snapping hip

kalca atlamasi teshisi koydum kendime iki kalcamda atliyor elimi koydugum zaman daha.belirgin hissediyorum ne yapmam lazim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Abdullah Alper Şahin
Ortopedi ve Travmatoloji

Öncelikle uzman bir ortopedist muayenesi gerekli. Nedenini daha net anlayabilmek için muayene sonrası film ve MRG ile değerlendirmek daha dogru olur. Eğer ağrı olmuyorsa takip etmek yeterli ama kişi de şikayete neden oluyorsa fizik tedavi ve cerrahi gibi tedavi seçenekleri vardır.

21 Eylül 2019 17:44