TC
Soru Sahibi
20 Nisan 2021 16:16

Sirtagrisi hastaligini

Sayin degerli hicam benim yataktan kalkarken sol alt kadramda agri oluyor sirtimageciyor yanliz hep sol tarafta hocam sirt eklem tomigrafisinde omurga gorulurmu bende sirt eklem tomografisi cekildi hicam yanliz 2018 yilinda ben sedim yuksek oldugundan benden petct yapilditum vucut taramasinda fgdntutulumu saptanmayan tum vucut taramasi hocam yanliz dejenaratif degisikler cikti pet cd hocam 2020 yilindada akciger tomografisindede vertablarda osteofituk ve dejeneratif degisikler cikti buda agri yaparmi hocam daha cok hareket ederjen oluyir yattigim zaman hic agrim yok saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Übeydullah Sevgili
Ortopedi ve Travmatoloji

Çok geçmiş olsun dejeneratif değişiklikler omurga da kireçlenmeye işaret edebilir. Ortopedi , fizik tedavi ya da beyin cerrahi uzmanına muayene olmanız faydanıza olacaktır. Sağlıklı günler dileriz

20 Nisan 2021 19:04