sy
Soru Sahibi
30 Ocak 2013 00:28

sırt ve göğüs ağrısı

merhaba 1 aydır sırt ve göğüs ağrısı çekiyorum sol tarafımda ve artık sol tarafımı hissetmemeye başladım ve ağırlaşıyor günden güne bunu içiin ne yapmalıyım sizce ilk aşamada.. cevabınız için simdiden tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

geçmiş olsun.bu yakınmalar boyun omurlarınız ve oradan çıkan sinirlere bası nedeniyle olabilir.Öncelikle bir fizik tedavi rehabilitasyon uzmanı ve ya ortopedi uzmanına görünmenizi öneririm.

30 Ocak 2013 09:46