DM
Soru Sahibi
23 Aralık 2020 10:51

Sırt-Böbrek Ağrısı

Hocam merhaba. Yaklaşık son 1 aydır falan sabahları sağ böbrek ağrısıyla uyanıyorum yataktan kalkınca geçiyor. (3 ay önce böbrek taşı teşhisi koydular) Bu durum bazen de sırt ağrısı şeklinde gerçekleşiyor, o da aynı şekilde kalkınca geçiyor. Bunun sebebi ne olabilir ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Böbrek taşları yerlelşim yerlerine göre farklı tip ağrılara neden olabilir. Böbreğe zarar veren bir konumdaysa tedavi edilmesi gerekir. Yeniden bir üroloji muayenesi olmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

23 Aralık 2020 10:56