BY
Soru Sahibi
21 Nisan 2020 09:42

Sirt Agrisi,Nefes Darligi,Kulakta Basınç,Bas Agrisi

Hocam Merhabalar,Bende Yaklaşık 6 Aydır Yoğunlukta Olan ,Özellikle Efor Sarfettigim Gunlerin Akşamında Yatağa Yattigim Zamanlarda, Çarpıntı Oluşmakta. Ağırlık Çalışırken Ve Anı Hareketlerde Nefes Daralması Yaşıyorum.Aksam Vakitleri Vucuduma Anlamsız Bir Enerji Geliyor, Zaman Zaman Geceleri Çarpıntı Ve Nefes Darlığı Ile Uyaniyorum. Nefes Darligi Ve Carpinti Akşam Ve Sabahları Kulak Cinlamasi,Kafamda Basınç Ve Nabiz Atislarini Duyuyorum.Alnımda Gerginlik,Bas Ağrısı Yaşıyorum.Sirtimin Sol Tarafında Batma Ve Kalbimin Çevresinde Şişkinlik Ve Agri Oluyor Zaman Zaman Yag Yakimini Hizlandirmak Icin,Astim Ilaci EFEDRİN,Aspirin Ve Kahveyi Karıştırıp 1 Ay Kadar Kullandım. SUSTANON Ve PRIMOBOLAN Tarzı Steroid Ilaclari Kullandim. ABOUND Arjinin Icerikli Damar Acıcı Beslenme Takviyesi Kullandım. En Son Antrenmanda Bundan 3 Ay Önce Enerji Icecegi Ictikten Sonra Çarpıntı Nefes Darlığı Ile Iki Gün Nefes Darlığı Hissettim.Nefesim Yetmiyor, Bazen Konuşurken Bile Kelimeleri Zor Tamamlıyorum,Bazende Çok Iyi Hissediyorum.Bundan 3-4 Yıl Öncesinde Ritim Bozukluğu Olumuş 1 Ay Sonrasında Düzelmişti. Bu Sıralar Çok Yoğun Yaşıyorum Işimi Dahi Etkiliyor.Salgin Sebebiyle Hastanelere Gidemiyorum. Tavsiyelerinize Çok Ihtiyacim Var, Saygılarımla..

0
2 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (2)

Bunların hepsini terk edip vücudu rahat bıraksanız her şey yoluna girecek. Selamlar.

21 Nisan 2020 11:32
BY
Soru Sahibi

Hocam Öncelikle Cevabınız Içın Çok Teşekkür Ederim. Yalnız 5-6 Aydır Hicbir Ürün Kullanmıyorum. Ve Antrenmanda Yapamiyorum. Önceleri Sadece Geceleri Olan Basinc ,Cinlama,Motor Sesi Simdi Gece Gunduz Olmakta. Az Bir Efor Harcadigimda Nefesim Daralıyor,Kafamda Basinc Artiyor,Denge Kaybı Hissediyorum Ve Aşırı Terliyorum Aynı Zamanda Mide Bulantısı Oluyor. Hayatımı Maffetti Ustan Falan Koymadı. Halsizlik,Bacaklarda Gucsuzluk,Alnımda Gerilmede Mevcut. Ve Sırtımın Sol Kisminda Batma Oluyor. Ne Yapabilirim Hocam ?

24 Nisan 2020 18:33

Eger onceki uyaricilardan aylardir uzaksaniz, dogru saatlerde yatiyor ve kalkiyorsaniz ve ekstra bir stres olmamasina ragmen hala bunlar oluyorsa tansiyon seyri ve genel kan rutinlerinizin incelenmesi lazim. Bunlarla birlikte bizzat basvurunuz gerekli Yusuf bey. Selamlar.

24 Nisan 2020 18:54
Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan
Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan Kardiyoloji

Yazar toplam 5535 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Aritmi Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan
kalp krizi Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan
Çarpıntı, göğüs ağrısı hakkında; Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan
AVNRT hk. Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan
Kardiyoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Dr. Ömer Bedir Kardiyoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube