BT
Soru Sahibi
25 Mart 2024 18:52

Sırt ağrısı

Merhaba hocam 3 4 yıldır devam eden ağrım var doktor Mr istedi. Sonuç normal gibi ama yıllardır geçmiyor. Çözüm yolu arıyorum Mr sonucuma bakarmısınız

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Selamlar iyi akşamlar, öncelikle geçmiş olsun. Rapora göre ciddi bir durum yok. Ama filmlerin kendisi incelemek gerekiyor. Ayrıca sizin şikayetlerinize göre sinir testi isteyebilirim. En kısa sürede bekliyorum, iyi bir muayene ile sizi bu sıkıntıdan kurtaralım.

25 Mart 2024 21:57