GS
Soru Sahibi
13 Aralık 2021 23:50

Sinus Hastaliklari

Gecen hafta grip olusum gibi agir bir hastalik gecirdim. Yuzum 2-3 gun boyunca agridigi icin uzanip yatamadim. Saglik ocagina gittigimde sinuzit olabileceginden bahsetti doktor. geniz akintim olup olmadigini sordu, var dedim. Yuzumun agrisi gectikten bir sure sonra burnumdan sari bir akinti geldi, akinti yanlizca bir gun surdu. Randevu sisteminde ileri tarihte dahi hicbir yer gozukmuyor. Randevusuz gelsem beni muayne edebilme sansiniz var mi acaba? Eger antibiyotik vs kullanmam gerekiyorsa hemen baslayabilmem acisindan. Saglikli gunler dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Erol Gültekin
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sena hanım persembe günü saat 10.00 da yenikente gelin beklemek şartıyla.

14 Aralık 2021 16:57