CM
Soru Sahibi
7 Kasım 2019 23:43

Sinir zedelenmesi

Benim kalin bagirsaginin tumu alindi ameliyat sonrası komplikasyonlar goruldu cinsel sorunlar ereksiyon olamiyorum cialis kullaniyorum ilkde etkisi vardı sonradan baya azaldi sinir zedelenmesi dendi fakat 1sene gecti sorun hayla devam etmektedir penil dopper cekildi bi sorun yok dendi bir suru tahlil yapildi sorun yok dendi ama benim sorunlarim hayla devam etmektedir bana yardimci olabilirmisiniz hocam ? Bosalmama sorununumda var boşalma olmuyor sudafed vede tofranil ilaçlarıyla bi damla oluyor sadece 3 aydir falanda penise enjekte edilmen ilacla ereksiyon sagliyorum git gide zevk almama isteksizliklerde basladi ne onerirsiniz hocam bi umudum kalmadi artık

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

Ameliyat sonrası bu tip durumlar olabiliyor. Penil protez düşünebilirsiniz

26 Aralık 2019 15:15