lb
Soru Sahibi
23 Şubat 2019 23:45

sindirilmemiş gıda

bazı doktorların kitaplarına göre farkettim.vede ufak bir testle(temiz bir suya sabah kalkınca tükürülüyor.15dk sonra sonuç anlaşılıyor) öğrendim.benim öğrenmek istediğim,dışkıda sindirilmemiş gıda görmek ne anlama geliyor?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tarkan Karakan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Dışkıda mutlaka bir miktar sindirilmemiş gıda bulunur. Bunun miktarı ve hastada klinik oluşturup oluşturmaması önemlidir.

24 Şubat 2019 19:18