OE
Soru Sahibi
5 Şubat 2017 21:21

Sigara ile ilgili önemli sorular

Hocam merhaba bu soruyu daha önce hiç sormadım sizin engin tecrübe bilginizden faydalanmak istiyorum .30 yaşındayım 7 senedir sigara içiyorum .Genelde 2 günde bir paket içiyorum .Sayın hocam uykudan çok halsiz uyanıyorum ve bütün kemiklerim ağrıyor .Ayrıca Gün içinde çok bitkin oluyorum son 4 senedir kabızlık var .Ağrıyan bolgelerim Sigara kullanımından 2 sene sonra başladı göğüs kafesimde .Ama akciğer tomografisi çekildi temiz çıktı.bi kaç kez röntgen çekildi temiz.Kan testleri yapıldı temiz görünüyor.Son bir buçuk senedirde sırtımda ağrı var .Gözlerimde de yanma ve kızarıklık oluyor .Hocam sigara özellikle halsizlik eklem ağrıları ve baş ağrısı yaparmi .En önemliside sigarayı bıraksam bu şikayetlerin ne zaman düzelmeye başlar tam olarak.Hocam sigara halsiz ve uyuşuk uyanma yaparmi resmen dayak yemiş gibi uyanıyorum 10 saat bile uyusam ?Sizden bu konuda aydınlatıcı bilgi bekliyorum biraktigimda zehiri atmak için neler yapmam lazım ayrıca ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merahaba, Akciğer ile ilgili yapılmış tetkikleriniz normal ise bu şikayetlerinizin araştırılması için bir dahiliye hekimine başvurmanızı öneririm. Geçmiş olsun dileklerimle

7 Şubat 2017 08:52