DZ
Soru Sahibi
14 Şubat 2021 02:27

Şiddetli bel ağrısı

Sonuç.. L1_L2 DİSKİNDE DİFFUZ BULGİNG ZEMİNİNDE SAĞ PARAMEDİANPOSTERİOLETERAL MİLİMETRİK PROTRÜZYON MEVCUT OLUP, DURAL KESEYI SAĞ L2 KÖKÜ PROKSİMAL BÖLÜMÜNÜ HAFİF İNDANTE ETMEKTE, SAĞ L1_L2 NÖRAL FORAMEN GİRİMİNDE SAĞ L1 KÖKÜYLE YAKIN KOMŞULUK OLUŞTURMAKTADIR. ✔️ L4_L5 DİSKİNDE DİFFUZ BULGİNG ZEMİNİNDE SANTRAL _SOL PARAMEDİAN HAFİF SUPERİORA EMİGRE EKSTRUDE DİSK HERNİASYONU DURAL KESEYE, DURAL KESE ÇİKIMINDA SOL L5 KÖKÜ PROKSİMAL BÖLÜMÜNE İLERİ DERECE, SAĞ L5 KÖKÜ PROKSİMAL BÖLÜMÜNE HAFİF BASI ETKİSİ GÖSTERMEKTEDİR. ✔️ L5 VERTEBRA SOLDA SAKRALİZEDİR. İNCELEME ALANİNA GİREN UTERUS SERVİKSTE MİLİMETRİK NABOTHİ KİSTLERİ... ✔️ HAKAN HOCAM EMARIMIN SONUCU. SİZİN DENEYIMINIZCE NASIL BİR TEDAVİ YÖNTEMİ İZLEMELİYİM.. AMELİYATLI BIR DURUM GÖZÜKÜYOR MU ACABA 🤔 ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVABINIZI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hakan Duman
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Raporunuzda cerrahi gerektirebilecek fıtık yorumu yapılmış ancak muayene bulguları ile desteklenmesi gerekir. Eğer muayenede ciddi sorunlar yok ise fizik tedavi görebilirsiniz

26 Şubat 2021 13:10