ÖM
Soru Sahibi
5 Şubat 2021 21:09

Şiddetli ağrı

Hocam ben 38 yaşında yim ankilozon spondilit hastasiyim son zamanlarda çok şiddetli bacak ağrım ve kollarim da ağrı var sizden ricam ne yapabilirim bian önce tedavi olmak istiyorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Alp Çetin
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Sayın Öztürk çok geçmiş olsun. Ankilozan spondilit tedavisinde çok etkili ilaçlar var. Hastalığınızın durumu değerlendirilip uygun tedavi ile şikayetleriniz azalır. Bu tedavileri eğitim araştırma veya üniversite hastanelerinde alabilirsiniz. Ankara ya gelirseniz ben de yardımcı olurum.

19 Şubat 2021 09:02
ÖM
Soru Sahibi

Hocam merhaba çok tşk ederim inşallah bayram sonrasında ziyaret edeceğim sizi saygi ve sevgilerimi sunarım Allah a emanet olun

10 Mayıs 2021 18:55
Prof. Dr. Alp Çetin
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Çok geçmiş olsun

13 Mayıs 2021 11:53