DH
Soru Sahibi
20 Nisan 2020 06:26

Sezeryan sonrasi dikisler

Merhaba hocam *** *** ** tarifinde sezeryan ile doğum yaptım *** *** ** tarihinde kanepe falan taşıdık eşimle acaba dikişlerimde açılma falan olma ihtimali varmı hiç bir agrım falan yok ama korkuttular biraz iç dikişlerin patlamış olabilir diye sezeryanda ne kadar sonra tam anlamı ile dikiş patlama riski ortadan kalkıyor acaba şimdiden çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet İnce
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar geçmiş olsun sezeryan annelerin de ilk Altay her zaman risk vardır o sezeryanınız iç kısımlar dikilerek mi yapıldı yoksa doku dokuyla üstüste konularak mı kapatıldı bilemediğimiz için buradan dikiş patlamıştır dememiz uygun olmaz dilerseniz doktorunuzla iletişime geçin.

20 Nisan 2020 19:34