BA
Soru Sahibi
18 Şubat 2021 14:01

Sezeryan dikişleri

Sezer bey ben 2019 da sezeryanla doğum yaptım şuan karnım çok ağrıyor ultrasonla bakıldı miyom dendi genel cerahiye gidiyorum ben bakmıyorum diyor kadın hs. Ve doğum doktoruna gidiyorum genel cerahiye git diyor tam teşhis için hangi uzmana basvuralabilirim jinekoloji bakar mı acaba ne yapmam gerekiyor yardımınızı bekliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sezer Yorgun
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba. Eğer her iki branş da işin içinden çıkamadıysa MR veya tomografi ile bir şey var mı diye bakılabilir.

18 Şubat 2021 22:26