AX
Soru Sahibi
19 Kasım 2020 15:51

Sertlesme bozukluğu

Hocam merhaba ben 19 yasindayim ve yaklasik 1 senedir sertlesme sorunum var bir gun mosturbasyon yaparken cok sinirliydim o gunden sonra ereksiyon zayiflamasi ve istekdede azalma basladi yaklasik 2 ay ereksiyon olmadim ama sonra dizelir gibi oldu 2 gunden sonra yeniden tekrarlandi bu problem suanaka kadar 3 4 kez boyle oldu birde penisimde incelme ve hiss kaybi var sanki bu durum sinir zedelenmesinden ola bilirmi acaba porno izleyince ve elimle uyardigimda sertlesmem oluyor ama. Yada hormonlarda her hangi bir degisiklik yani azalama bu durumu ortaya cikarmis ola bilirmi 5 gun once uroloji uzmanina gitim muayine be etmeden durumun osikolojik oldugunu soyledi ve bir macun yazdi dediki iliskiye girmen lazim yoksa baska turlu duzelmez cok kararli konusdu ve bu kafami karistirdi sizce neyapmam gerek eger sinirlerde zedelenme varsa ne kadar sureye duzelir yani mosturbasyonu tamamen birakirsam sinirler kendini yenilermi lutfen erraflica konuyu aciklayin yanitinizi bekliyorum teskurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

Tam bir değerlendirme ve muayene. Ardından tüm tahliller ve hormonlar bakarak karar vermek daha doğru olur.

9 Aralık 2020 14:31