ÇÖ
Soru Sahibi
28 Temmuz 2011 16:11

Serkal Bey Merhaba, Ben Anadolu Yakası Göztepe de oturuyorum, yaşım 32.

Serkal Bey Merhaba, Ben Anadolu Yakası Göztepe de oturuyorum, yaşım 32. Birkaç ortodontis ile görüşme yaptım ve 6 ay ile 12 ayda dişlerimin düzeleceği söylendi. Nerede yaptırmam gerektiğine karar veremiyorum, çünkü dişlerim düzgün fakat sadece sağ üst çenede 2 dişim içeride duruyor buda beni rahatsız ediyor. Doktorlar alt üst braket takılması uygun olur diyor, nasıl olsa bunu taşıyacaksın, alt çenede de bir diş eksikliğim var yeri biraz kapanmış onu açalım diyorlar. Verilen fiyat 4000 ile 6000 arasında. çok pahalı geliyor bu rakam, en uygun nerede yaptırabilirim. Kötü işlere sahip kesinlikle değilim, 2 diş yüzünden bu işlem gerekiyor. Teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Serkal Arman
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Özlem Hanım, Öncelikle sorunuzu geç cevapladığım için kusuruma bakmayın lütfen. Sorunuza gelecek olursak; size sadece 2 diş gibi gelen bozukluklar bazen profesyonel bir gözle bakıldığında daha komplike olabiliyor. Yine de dişlerinizi görmeden bir yorum yapmam doğru olmaz. Fiyatlara gelirsek; Ortodontik tedavide bir çok tedavi seçeneği mevcut (dişlerinizin arkasından uygulanan lingual tedavi, invisalign yöntemiyle tedavi veya klasik yöntem dediğimiz dişlerinizin önünden uygulanan tedavi)...Fiyatlarda 3500 TL den başlayıp *** *** ** TL lere kadar çıkabilmektedir . Tedavi yöntemleri hakkında daha ayrıntılı bilgi isterseniz -www.serkalarman.com- sitesinde ayrıntılı olarak sorduğunuz sorulara cevap bulabilirsiniz. (Bahsettiğim site tamamen bilgi içerikli olup, ticari hiçbir bilgi ve kayıt yoktur) sağlıcakla kalın...

30 Temmuz 2011 18:08