KE
Soru Sahibi
1 Eylül 2021 01:02

Semi solid nodul

Merhabalar hocam benim zehirli guatr sikayetim var sintigrafi de zehirli oldugu tespit edildi tsh degerim tsh 0.001 t4 2.60 t3 7.1 ilaclar ise yaramiyor usg sonucum semi solid 6×7 mm nodul tespit edildi her iki parotis bezlerinde mm noduller tepit edildi reaktig nodulerim 12×2 ve 21× 7.5 mm biyobsi yapilir mi takip gerekli simdilik denildi ve kulak burun bogazida gorsun denildi

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba İlaç ile hormon değerinizin düşürülüp ameliyat olmanızda fayda var.Tabii ki muayene ve tetkiklerle değerlendirmek uygun olur. Parotis bezi Kulak burun boğazın konusudur.O yüzden bu konuya yorum yapamıyorum.

10 Mart 2023 16:33