KD
Soru Sahibi
24 Mayıs 2020 01:02

Sağ testis ve kasık ağrısı

Merhabalar prostat normal boyutlarda olup peripostatik yağlı doku planları açıktır prostat sinyal intensitesi tabidir sağ ingunal bölgede en büyüğü 1.5 cm boyutunda lenf nodülü izlenmektedir skrotal kese kese içerisinde hıdrosel ıle uyumlu sıvı bırıkımı mevcuttur hocam mr çekilmişti böyle yazıyor sağ kasık çevresi ve sağ testis çevresi ağrı var

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Sefa Ergün
Genel Cerrahi

Geçmiş olsun sağ kasık ve testis ağrısı nedeni hidrosel testis etrafında sıvı birikmesi varmış. Üroloji ye gitmeniz gerekecek .

29 Mayıs 2020 10:39