BM
Soru Sahibi
8 Eylül 2020 14:16

sağ parmağımdan başlayan sabah uyandığımda ağrı

yaklaşık 2 3 haftadır, sadece sabahları, uyandığımda sağ elimin özellikle orta parmağından elimin üst bölgesine doğru bir ağrı oluyor. 5, 10 dk içinde geçiyor. başka yerimde herhangi bir ağrı, şişme vs yok. bu önemli bir durum mudur?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Günaydın Merve Hanım, Bahsettiğiniz bulgunun süresi oldukça kısa ve tek bir alana sınırlı. Bu açıdan zorlanma, travma vb ön planda düşünülmeli. Bir kaç hafta daha gözlemlemenizi ve devam ederse Ortopedi ölümüne başvurmanızı öneririm.

9 Eylül 2020 10:00