TT
Soru Sahibi
10 Mayıs 2020 17:33

Sağ kasıma ağrı ve sertlik.Acil lütfen 🙏

Merhaba hocam.yaklaşık 10 gün önce sağ kasığımda alt karın kasının hemen üstünde bir ağrı başladı.Regl dönemiyle şiddetlendi sağ bacağıma ve belimde de ağrı oluşuyordu.ağrıyan noktoya dokunduğunda elime gelen bir sertlik farkettim.6 gün sonra ağrı geçti ama zaman zaman oluyor.o sertlik de hala var.sizce fıtık olabilir mi ya da kadın doğuma mı gitmeliyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

Merhaba Tülay hanım geçmiş olsun öncelikle bir kadın doğum uzmanına gözükmenizde fayda var.

12 Mayıs 2020 12:32