00
Soru Sahibi
21 Haziran 2014 01:27

roaccutane ve hormon bozuklugu

Meraba hocam. ben 6 aydır sıvılcelerım ıcın roaccutane kullanıyorum. 2 aydır adetım tarıhınden erken geliyor (10 - 6 gün ). size sorum roaccutane hormon bozukluğuna , adet duzensızlıgıne neden oluyormu ?

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hüseyin Güntaş
Op. Dr. Hüseyin Güntaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar Roacutane nın yan etkileri oldukça fazla. Ancak hormonel bir bozukluk yapmaz. Adet kanamalarını etkilemez. Sizin 10-6 günlük gecikme veya erken adet olmanız sözkonusuise bu gecikme veya erken olma tamamen normal sınırlardadır. Tedavinin sonunda sivilcelerinizden kurtulacağınız için biraz sabredeceksiniz.

21 Haziran 2014 17:57
Op. Dr. Hüseyin Güntaş
Op. Dr. Hüseyin Güntaş Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yazar toplam 281 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Hamile kalir miyim Op. Dr. Hüseyin Güntaş
İnfertilitr Op. Dr. Hüseyin Güntaş
Hamile kalamamak Op. Dr. Hüseyin Güntaş
Hamile olma olasılığım var mi Op. Dr. Hüseyin Güntaş
Sürtünmeli ilişki Op. Dr. Hüseyin Güntaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Dilek Aksu Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Sinan Karageçili Kadın Hastalıkları ve Doğum
Doç. Dr. Murat Öz Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Fatma Kardemir Kadın Hastalıkları ve Doğum
Facebook Twitter Instagram Youtube