am
Soru Sahibi
20 Eylül 2016 18:36

risk varmdırrrr

merhaba hocam kolay gelsin bneım bır sorum olacaktı sıze ben yurtta kalyırıum iki sne oncee yurtta kalırken arkadasların bazılarır odada sagara ıcıyorlsrdı cam acıyorlardı ama ne kadar dısaarı cıkar bilimyorum acıkası benımde dayımı akcıger knaerinde kaybettik benıde korku yapatı o bir seneleık geclerır ıgenelde pasıf içiciclk rısk yaratırmı takınt yaptım kokrutırym okusurme vs bir sorrunum yok acıckcası daha oncede sıgara ıcıcmedım kendı ve ıcmıyorum sizceee cok rısk olmusmsusudr ne yapama lazım tsekkeurlerr

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Demet Karnak
Göğüs Hastalıkları

uzun vadde içmiş kadar sorun yaratabilir kapalı yerde sigara içilmez yurda bunu bildirip hakkını aramalısın

21 Eylül 2016 11:09